Boisko: "Zielona", Mikołów - Kamionka, ul. Dolina Jamny

Poniżej udostępniamy tabelę, wyniki i terminarz rozgrywek.
Dokładny termin, godzinę i miejsce meczu podaje trener wiadomościami SMS.

Tabela, wyniki i terminarz.

Serdecznie zapraszamy na mecz II rundy Pucharu Polski.

Nasza B-klasowa ekipa KS Kamionki zmierzy się piłkarzami Unii Kosztowy, którzy na co dzień grają w IV lidze.

W pierwszej pucharowej rundzie nasi zawodnicy pokonali Uranię Ruda Śląska (liga okręgowa) 4:0.

Mecz odbędzie się w środę, 2 września na Boisku "Zielona" o godz. 17:30.

Po porażce z Podlesiem, nasza drużyna potraktowała ostatni mecz ligowy  bardzo poważnie, stawili się wszyscy zawodnicy którzy zostali powołani na mecz. Więc trener miał do dyspozycji 18 zawodników.

Pierwsza połowa była wyrównana, graliśmy akcje za akcją, nawet mona powiedzieć ze lekką przewagę miała drużyna gości lecz to drużynie Kamionki przeprowadziła bardzo ładną akcję i prowadziła do przerwy 1- 0. Po przerwie strzeliliśmy  jeszcze 3 bramki i wygraliśmy 4 – 0,punkty zostały na Kamionce.

Dziękujemy naszej drużynie za całą rundę pełną emocji. Następna runda szykuje się jeszcze bardziej emocjonalnie, ponieważ do lidera brakuje Nam 3 punkty i mamy z nimi wygrany bezpośrednio mecz.

Dlatego cel na następną rundę to walka o AWANS do A klasy.

Zapraszamy kibiców do wspierania naszego klubu w rundzie wiosennej.

Po wygranym MECZU Z Gwiazdą pojechaliśmy na Kostuchnę, aby zagrać mecz z Podlesianką II

Wszystkie znaki na niebie mówiły, że mecz powinien być dla Naszych zawodników spacerkiem i spokojnie zdobędziemy 3 punkty. Lecz stało się inaczej, przeciwnicy z Podlesia zagrali bardzo skutecznie w ataku i obronie. Wykazali się doświadczeniem boiskowym jak na tak młodą drużynę, kontrolowali spotkanie. Drużynie z Kamionki w tym dniu po prostu nic nie wychodziło, mimo ze zdobyliśmy 3 bramki, to Podlesie zdobyło 2 więcej i 3 punkty zostały w Podlesiu.