Boisko: "Zielona", Mikołów - Kamionka, ul. Dolina Jamny

Poniżej udostępniamy tabelę, wyniki i terminarz rozgrywek.
Poniższy terminarz prosimy traktować poglądowo.
Dokładny termin, godzinę i miejsce meczu podaje trener wiadomościami SMS.

Tabela, wyniki i terminarz.

Dzisiaj podejmowaliśmy na wyjeździe drużynę Pogoń II Imielin.
Mecz zapowiadał się bardzo dobrze, ze względu na piękną listopadową pogodę. Jednak gospodarze zepsuli to święto. Po zakończeniu pierwszej połowy widniał wynik 1:5 i nikt nie wiedział czy gospodarze wyjdą na następną połowę. Mecz kończy się w 55 minucie. Po naszej kolejnej akcji, w której wychodziliśmy 3 na 1 przeciwnicy postanowili zejść z boiska, poddając mecz. Jedynym powodem takiej sytuacji jaki widzimy był strach przed kolejną dwucyfrówką. Przypomnijmy że poprzedni mecz u siebie wygraliśmy 11:1 i było to nasze najwyższe zwycięstwo. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 0:6 z powodu walkowera.
Jest to pierwsza i mamy nadzieję ostatnia taka sytuacja, gdzie przez brak szacunku do przeciwnika mecz kończy się przedwcześnie.

48" 0:6  Jakub Szymakowski

Kolejne zwycięstwo KS Kamionki na własnym boisku. Dzisiaj rywalizowaliśmy z drużyną FC Katowice. Co ciekawe jest to druzyna ktora jako ostatnia pokonała nas na naszej zielonej twierdzy dokładnie dwa lata temu.

32" Jakub Szymakowski
47" Jakub Szymakowski
74" Michał Duda
77" Michał Duda
81" Szymon Bandura
85" Szymon Bandura

Dzisiaj na własnym boisku podejmowaliśmy ostatni zespół w lidze. Na mecz jednak przyjechała kadra składająca się z kilku zawodników pierwszego składu.
Pomimo nie najlepszej naszej dyspozycji w budowaniu ataków pozycyjnych udaje się nam wbić rywalom 7 goli.
Pierwsze 3 gole padły po naprawdę ładnych akcjach, w których udział brała praktycznie cała drużyna.
Niestety tracimy drugiego gola na własnym boisku. Zawodnik drużyny przeciwnej ukłuł naszego bramkarza kolcem z okolic 30 metra.
Dodatkowo po jednej stykowej sytuacji, jednemu z naszych zawodników na chwilę wypada biodro[*]... Mati wracaj szybko do zdrowia!