B Klasa

Trener:  Janusz Małek

Tel. 601-599-164


Treningi

Boisko: "Zielona", Mikołów - Kamionka, ul. Dolina Jamny

Wtorek - 18:30 do 20:00

Czwartek - 18:30 do 20:00

 

Mecze:

Sobota, niedziela - zgodnie z harmonogramemPoniżej udostępniamy tabelę, wyniki i terminarz rozgrywek.
Poniższy terminarz prosimy traktować poglądowo.
Dokładny termin, godzinę i miejsce meczu podaje trener wiadomościami SMS.

Tabela, wyniki i terminarz.Po porażce z Podlesiem, nasza drużyna potraktowała ostatni mecz ligowy  bardzo poważnie, stawili się wszyscy zawodnicy którzy zostali powołani na mecz. Więc trener miał do dyspozycji 18 zawodników.

Pierwsza połowa była wyrównana, graliśmy akcje za akcją, nawet mona powiedzieć ze lekką przewagę miała drużyna gości lecz to drużynie Kamionki przeprowadziła bardzo ładną akcję i prowadziła do przerwy 1- 0. Po przerwie strzeliliśmy  jeszcze 3 bramki i wygraliśmy 4 – 0,punkty zostały na Kamionce. 

Dziękujemy naszej drużynie za całą rundę pełną emocji. Następna runda szykuje się jeszcze bardziej emocjonalnie, ponieważ do lidera brakuje Nam 3 punkty i mamy z nimi wygrany bezpośrednio mecz.

Dlatego cel na następną rundę to walka o AWANS do A klasy. 

Zapraszamy kibiców do wspierania naszego klubu w rundzie wiosennej.

Po wygranym MECZU Z Gwiazdą pojechaliśmy na Kostuchnę, aby zagrać mecz z Podlesianką II

Wszystkie znaki na niebie mówiły, że mecz powinien być dla Naszych zawodników spacerkiem i spokojnie zdobędziemy 3 punkty. Lecz stało się inaczej, przeciwnicy z Podlesia zagrali bardzo skutecznie w ataku i obronie. Wykazali się doświadczeniem boiskowym jak na tak młodą drużynę, kontrolowali spotkanie. Drużynie z Kamionki w tym dniu po prostu nic nie wychodziło, mimo ze zdobyliśmy 3 bramki, to Podlesie zdobyło 2 więcej i 3 punkty zostały w Podlesiu.

Jedna dobra połowa wystarcza do zdobycia trzech punktów. Nerwowy początek meczu zwiastował trudny mecz. Jednak gdy uspokoiliśmy grę wszystko układało się po naszej myśli. Ta przewaga w pierwszej połowie powinna się skończyć wyższym niż 3-1 prowadzeniem. Jednak bramki Piotrka Świętka, Kuby Szymakowskiego i Damiana Kurka wystarczyły by pokonać Gwiazdę Ruda Śląska. Pomimo przewagi gości po przerwie przerwie i bramki kontaktowej tuż po przerwie ostatecznie obroniliśmy prowadzenie i zwycięstwo jest nasze.