Dzisiaj podejmowaliśmy na wyjeździe drużynę Pogoń II Imielin.
Mecz zapowiadał się bardzo dobrze, ze względu na piękną listopadową pogodę. Jednak gospodarze zepsuli to święto. Po zakończeniu pierwszej połowy widniał wynik 1:5 i nikt nie wiedział czy gospodarze wyjdą na następną połowę. Mecz kończy się w 55 minucie. Po naszej kolejnej akcji, w której wychodziliśmy 3 na 1 przeciwnicy postanowili zejść z boiska, poddając mecz. Jedynym powodem takiej sytuacji jaki widzimy był strach przed kolejną dwucyfrówką. Przypomnijmy że poprzedni mecz u siebie wygraliśmy 11:1 i było to nasze najwyższe zwycięstwo. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 0:6 z powodu walkowera.
Jest to pierwsza i mamy nadzieję ostatnia taka sytuacja, gdzie przez brak szacunku do przeciwnika mecz kończy się przedwcześnie.