Dziękujemy Wam, najdrożsi kibice, za wsparcie‼️

Wczorajszy mecz był trzecim pojedynkiem zawodników trenera Jakuba Lubasa rozgrywanym w "domu".

Drużyna gości przystępując do tego pojedynku miała chrapkę na objęcie fotelu lidera II liga futsalu - grupa śląsko-opolska, i tę chrapkę pokazała w pierwszej połowie wychodząc na prowadzenie. Mikołowianie bezradnie próbowali forsować bramkę drużyny gości.
Co nie udało się nam, udało się im. Knurowianie prowadzą już dwoma trafieniami. Na nasze szczęście z pomocą przychodzi nasz kapitan. Sebastian pewnym uderzeniem w ostatnich sekundach pierwszej połowy daje nam gola kontaktowego.

Zespół MTS-u po przerwie ponownie ucieka naszej drużynie, trafiając po raz trzeci.
Na nasze szczęście kilka minut później rozpoczął się pościg za Knurowem, który rozpoczął w 25. minucie Michał Król.

Kolejne trafienia dali nam kolejno: niezawodny w strzelaniu Dawid Pasierbek (z przedłużonego rzutu karnego), oraz rozkręcający się Patryk Wróbel.

Pomimo 5-ciu przewinień po obu stronach, nie doczekaliśmy się kolejnych przedłużonych karnych i tym samym zwyciężamy w czwartym z rzędu spotkaniu.

DBN Kamionka Mikołów - MTS Knurów Futsal 4:3 (1:2)

Umacniamy się na pozycji lidera, natomiast Knurowianie pomimo przegranej, wciąż są wiceliderami i na nic zdały się wysokie wygrane Rekordu II i Bonga (drużyny wygrały aż 8:0!). Dziękujemy drużynie gości za ten pojedynek i czekamy na kolejne potyczki :)

Chodzą słuchy, że i w tym spotkaniu Szafa popisał się kaskaderskimi umiejętnościami z filmów niskobudżetowych z gatunku Bollywood. Niestety nie stać nas nawet na tego rodzaju obróbki komputerowe i nie możemy zmanipulować jakichkolwiek nagrań wideo, aby chociaż na filmie piłka znalazła drogę do bramki.

W zespole Kamionki wystąpili: Szymon Moskwa, Patryk Płaczek, Sebastian Jastrzębski, Adam Szostok, Dawid Pasierbek, Patryk Wróbel, Michał Król, Sebastian Glenc, Tymoteusz Bromboszcz, Kamil Skoczykłoda, Krzysztof Krzywoń, Michał Szafrański, Rafał Maicher.

Kolejny pojedynek: 1 grudnia (niedziela), 16:50 vs Bongo Krapkowice, Hala Sportowa MOSiR w Mikołowie.

Do zobaczenia na kolejnych pojedynkach jedynego futsalowego klubu w powiecie!