Młodzieżowa Śląska Liga Futsalu - rocz. 2007/2008

Trener: Leszek Latacz

Tel. 502-293-467

Treningi

Hala Sportowa MOSiR: ul. ks. Bpa Bandurskiego 1a


W kolejnym meczu 6 kolejki pokonaliśmy drużynę Sośnicy Gliwice bardzo wysoko,bo aż 17 : 0 (9:0)!
Kolejny mecz, w którym mieliśmy ogromną przewagę i pokazaliśmy wiele bardzo ładnych akcji. 
Skład drużyny:
Halski/Bartłomiejczak - Ratka(1 br), Kopiec(2 br), Bednarczyk(1 br), Krzyżowsk(1 br), Sitko(7 br), Machulec(4 br), Dusza(1 br), Bratkowski, Skupnik.
W niedzielę gramy bardzo trudny mecz w Bielsku z drużyną Rekordu,która wygrała wszystkie dotychczasowe mecze.Nie będzie łatwo,ale wierzymy w siebie! Zapraszamy do Bielska na godz. 16.00.

29.12.2019 r. rozegraliśmy awansem mecz z 9 kolejki z drużyną GSF Gliwice w naszej hali. Już po 3 minutach prowadziliśmy 4 : 0! Mecz właściwie bez historii, bo nasza przewaga była przygniatająca. Kolejny świetny mecz całej drużyny, ale przede wszystkim duetu Sitko-Machulec. Ostatecznie wygraliśmy 12 - 0.

Skład:
Bartłomiejczak/ Halski - Ratka, Kopiec, Skupnik, Bednarczyk, Bratkowski, Kozak, Sitko, Machulec, Krzyżowski, Wieczorek

Strzelcy bramek: Mateusz Sitko - 4, Dawid Bednarczyk - 2 ,Karol Machulec - 2, Jakub Kopiec - 2, Fabio Bratkowski - 1 i Dawid Kozak - 1.

W drugiej kolejce MŚLF nasza drużyna grała w zabrzańskiej hali MOSiR z zespołem GFS Gliwice. Mecz rozegrano w nieogrzewanej hali i na niepełnowymiarowym boisku. To nie przeszkodziło naszym zawodnikom w odniesieniu drugiego zwycięstwa. Po dobrym meczu wygraliśmy 8 : 2 , prowadząc do przerwy 5 : 1.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Halski / Bartłomiejczak - Ratka, Kopiec, Sitko, Wieczorek, Bratkowski, Dusza, Krzyżowski, Skupnik.
Bramki zdobyli : Mateusz Sitko 3, Mateusz Ratka 2, Jakub Kopiec 1, Oliwier Dusza 1, Antoni Wieczorek 1.
Następny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 22.12.2019 o godz.10.00 w naszej hali MOSiR z drużyną GLKS Wilkowice.
Serdecznie zapraszamy!

W 5 kolejce (28.12.2019 r.) podejmowaliśmy drużynę Gwiazdy Ruda Śląska i bez większych problemów wygraliśmy 8 : 1, mimo nieudanego początku, bo to Gwiazda strzeliła pierwsza bramkę!
Skład:
Halski/Bartłomiejczak - Ratka, Kopiec, Bednarczyk, Wieczorek, Kozak, Bratkowski, Sitko, Machulec
Bramki: Machulec 3, Sitko 3, Kopiec, Wieczorek

Podobnie jak w roku ubiegłym startuje w niej nasz zespół KS Kamionka. Trzon zespołu tworzą zawodnicy, którzy grali w ubiegłym roku (przyp. zajęli 3 miejsce), ale doszli też nowi.
Obecnie kadrę zespołu tworzą następujący zawodnicy:
Milan Bartłomiejczak (br), Robert Halski (br), Tymoteusz Biesiada, Dawid Bednarczyk, Fabio Bratkowski, Oliwier Dusza, Dawid Kozak, Jakub Kopiec, Jacek Krzyżowski, Karol Machulec, Mateusz Ratka,Mateusz Sitko, Piotr Skiba, Patryk Skupnik, Antoni Wieczorek. Celem strategicznym  jaki  nakreślił trener Leszek Latacz jest udział w przyszłorocznych eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski i awans do turnieju finałowego. Natomiast w tym sezonie przed drużyną zadanie wywalczenia miejsca w pierwszej trójce rozgrywek ligowych. Treningi odbywają się tylko raz w tygodniu - w środę 17.00 - 18.30.
W pierwszym meczu rozegranym 2.12.2019 r. w naszej hali MOSiR z drużyną Clearexu Chorzów nasz zespół wygrał w rekordowych rozmiarach aż 18 : 1!!! Początek meczu na to absolutnie nie wskazywał, bo w 5 min. przegrywaliśmy 0 : 1!
Drużyna wystąpiła w następującym składzie :
Bartłomiejczak - Ratka (kpt), Kopiec, Bednarczyk, Wieczorek, Bratkowski, Kozak, Krzyżowski, Skupnik, Skiba, Biesiada.
Bramki w tym meczu zdobyli :
Krzyżowski 7, Bratkowski 2, Bednarczyk 1, Kopiec 1, Wieczorek 1, Kozak 2, Biesiada 1, Skiba 1, Skupnik 2.
 
Kolejny mecz nasza drużyna zagra w sobotę 7.12.2019 r. z zespołem GTS Gliwice w hali zabrzańskiego MOSiRu o godz.16.15.
Natomiast w 3 kolejce nasza drużyna pauzuje. Terminarz gier i wyniki dostępne są na stronie ŚZPN Katowice w zakładce FUTSAL -  Śląska Liga Futsalu .

W 3 kolejce (22.12.2019 r.) nasza drużyna pauzowała,natomiast w czwartej podejmowała GLKS Wilkowice.po bardzo zaciętym spotkaniu przegraliśmy 3 - 4 (3-1) prowadząc w tym meczu już 3 - 0! Ostatnią bramkę straciliśmy z przedłużonego rzutu karnego na 8 sekund do końca. Wynik jest ogromnym rozczarowaniem, bo zagraliśmy naprawdę bardzo dobre zawody, ale nasza nieskuteczność była porażająca! Trudno sobie wyobrazić jeszcze gorszą....
Drużyna nasza wystąpiła w następującym składzie:
Bartłomiejczak/ Halski - Ratka, Kopiec, Bednarczyk, Machulec, Bratkowski, Kozak, Dusza, Sitko, Krzyżowski, Wieczorek, Skupnik
Bramki : Sitko 2, Kopiec