Podobnie jak w roku ubiegłym startuje w niej nasz zespół KS Kamionka. Trzon zespołu tworzą zawodnicy, którzy grali w ubiegłym roku (przyp. zajęli 3 miejsce), ale doszli też nowi.
Obecnie kadrę zespołu tworzą następujący zawodnicy:
Milan Bartłomiejczak (br), Robert Halski (br), Tymoteusz Biesiada, Dawid Bednarczyk, Fabio Bratkowski, Oliwier Dusza, Dawid Kozak, Jakub Kopiec, Jacek Krzyżowski, Karol Machulec, Mateusz Ratka,Mateusz Sitko, Piotr Skiba, Patryk Skupnik, Antoni Wieczorek. Celem strategicznym  jaki  nakreślił trener Leszek Latacz jest udział w przyszłorocznych eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski i awans do turnieju finałowego. Natomiast w tym sezonie przed drużyną zadanie wywalczenia miejsca w pierwszej trójce rozgrywek ligowych. Treningi odbywają się tylko raz w tygodniu - w środę 17.00 - 18.30.
W pierwszym meczu rozegranym 2.12.2019 r. w naszej hali MOSiR z drużyną Clearexu Chorzów nasz zespół wygrał w rekordowych rozmiarach aż 18 : 1!!! Początek meczu na to absolutnie nie wskazywał, bo w 5 min. przegrywaliśmy 0 : 1!
Drużyna wystąpiła w następującym składzie :
Bartłomiejczak - Ratka (kpt), Kopiec, Bednarczyk, Wieczorek, Bratkowski, Kozak, Krzyżowski, Skupnik, Skiba, Biesiada.
Bramki w tym meczu zdobyli :
Krzyżowski 7, Bratkowski 2, Bednarczyk 1, Kopiec 1, Wieczorek 1, Kozak 2, Biesiada 1, Skiba 1, Skupnik 2.
 
Kolejny mecz nasza drużyna zagra w sobotę 7.12.2019 r. z zespołem GTS Gliwice w hali zabrzańskiego MOSiRu o godz.16.15.
Natomiast w 3 kolejce nasza drużyna pauzuje. Terminarz gier i wyniki dostępne są na stronie ŚZPN Katowice w zakładce FUTSAL -  Śląska Liga Futsalu .