Młodziki D1 - roczniki 2008 i 2009

Trener I:  Janusz Małek

Tel. 601-599-164


Trener II:  Noemi Dziekan


Treningi

Boisko: "Zielona", Mikołów - Kamionka, ul. Dolina Jamny

Wtorek, czwartek - 18:30 do 20:00

Piątek - 16:30 do 18:00

 

Mecze:

Sobota, niedziela - zgodnie z harmonogramem

Szanowni Rodzice!

Poniżej udostępniamy tabelę, wyniki i terminarz rozgrywek.
Poniższy terminarz prosimy traktować poglądowo.
Dokładny termin, godzinę i miejsce meczu podaje trener wiadomościami SMS.

Tabela, wyniki i terminarz.Drużyna młodzików podejmowała w ostatniej kolejce drużynę UKS RUCH II CHORZÓW, bo bardzo fajnym wyrównanym meczu ostatecznie przegrywamy 1 - 3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Oliwier K. po podaniu Stanisława K.

Widać dużą poprawę w grze chłopaków, zaczynamy być prawdziwą drużyną, w której jest dużo walki, serca, zaangażowania, oraz najważniejsze pasji do piłki. Dlatego jeśli będziemy pracować na każdym treningu na 110% to jesteśmy przekonani ze wyniki w następnej rundzie będą zdecydowanie lepsze. I udowodnimy sobie oraz wszystkim naszym kibicom (rodzicom), że ciężka praca popłaca.

Z trenerskim pozdrowieniem trener Janusz

"Porażki to drogowskazy na drodze do sukcesu! Naszą największą porażką jest brak odpowiedniego podejścia do sprawy. Dziękuję Jankowi za odwagę i wzięcie odpowiedzialności za drużynę” 
UKS ZANTKA CHORZÓW - KS KAMIONKA 4:0
 
Rafał Woźny

Choć wynik na to nie wskazuje, to jednak w moim przekonaniu był to nasz najlepszy występ. Przede wszystkim cieszy zaangażowanie naszych zawodników, co jest podstawą i punktem wyjścia. Oczywiście zdajemy sobie sprawę ile przed nami, ale patrzymy w przód nie oglądając się za siebie. Dziękuję zawodnikom za włożony wysiłek w ten mecz.

To był nasz najlepszy mecz jak do tej pory. Nie spoglądamy na rezultat, lecz na zaangażowanie oraz realizacje naszych małych celów, które w tym meczu wychodziły nam dobrze. W przeciągu całego meczu rozegraliśmy kilka naprawdę bardzo dobrych akcji. Jako drużyna potrzebujemy zaangażowania, determinacji wszystkich zawodników, aby móc być lepszym juto, od tych którymi jesteśmy dzisiaj.
 
Rafał Woźny

Z Orłem graliśmy jedynie pierwsze 15 minut. Po tym czasie na boisku dominowała tylko jedna drużyna. Przed nami kolejny mecz i nim już chcemy żyć.
 
Rafał Woźny

Chciałbym podziękować zawodnikom za wysiłek jaki włożyli w ten mecz. Na tle dobrze dobrze dysponowanego przeciwnika rozegraliśmy kilka ciekawych akcji, które przy odrobinie szczęścia mogły się zamienić na bramki. Gramy dalej.
 
Rafał Woźny