Orliki E1 - rocznik 2010

Trener:  Janusz Małek

Tel. 601-599-164


Treningi

Boisko: "Zielona", Mikołów - Kamionka, ul. Dolina Jamny

Wtorek, czwartek - 17:00 do 18:30

Piątek - 18:00 do 19:30

 

Mecze:

Wtorek - zgodnie z harmonogramemSzanowni Rodzice!

Poniżej udostępniamy tabelę, wyniki i terminarz rozgrywek.
Poniższy terminarz prosimy traktować poglądowo.
Dokładny termin, godzinę i miejsce meczu podaje trener wiadomościami SMS.

Tabela, wyniki i terminarz.


KS Kamionka orliki zajęły 8 miejsce w klasyfikacji końcowej na 10 zespołów, strzeliliśmy 58 bramek tracąc 108

Widać znaczącą poprawę gry chłopaków, coraz lepiej potrafią ze sobą współpracować i szukać się na boisku, jesteśmy w trakcie poprawiania komunikacji w zespole i zgrania. Dlatego patrzymy na przyszłość z wielką nadzieją na coraz to lepszą grę.

Chcieliśmy podziękować wszystkim rodzicom, którzy bardzo mocno wspierają swoje pociechy w rozwoju sportowym, dlatego podziękowania, bo wiemy, ile trzeba włożyć pracy i mieć chęci, aby osiągnąć dobry wynik.

10 września 2019 roku piłkarze KS Kamionki, podjęli na swoim boisku drużynę BKS Sparta II Katowice. Mecz przez długi czas był wyrównany, lecz w drugiej połowie chłopakom z Kamionki zabrakło sił i w efekcie, z tego spotkania z lepszymi humorami wracali zawodnicy Sparty Katowice.

Orliki KS Kamionka wygrali mecz  z APN Siemianowice po bardzo wyrównanej walce. Mecz mógł się podobać, bo nasi zawodnicy wypracowali kilka bardzo ładnych akcji. Na specjalne wyróżnienie zasłużył zawodnik Dawid Kłoska, który swoją grą w obronie bardzo pomógł wypracować korzystny wynik.

3 września 2019 nasz klub zagrał małe mikołowskie derby. Mecz z Orłem Mokre przebiegał pod dyktando przeciwnika. W trakcie meczu zawodnikom Kamionki udało się zbudować kilka składnych akcji, co napawa optymizmem przed następnymi meczami.

17 września to kolejny mecz wyjazdowy piłkarzy KS Kamionka. Mecz w Siemianowicach, był meczem dwóch naszych zawodników. Bardzo dobrze zagrał Błażej i Witek, reszta chłopaków zagrała dużo poniżej swoich umiejętności. Klub z Siemianowic dominował przez całe spotkanie, czego wynik końcowy w postaci ich dwucyfrowego zwycięstwa jest tego żywym dowodem.