W sobotę 21.09.2019 Klub Ks Kamionka organizował Turniej Ligi Żaków rocznika 2011 w zawodach brały udział 4 drużyny:

• KS Kamionka
  • Apn Katowice
  • UKS Szopienice
  • Pogoń Imielin

Drużyna Kamionki składała się głownie z chłopaków z rocznika 2012 oraz kilku chłopców z rocznika 2011.
Pierwszy mecz zakończył się dla nas porażka 0:4 z drużyna APN mecz w pierwszych 10 minutach był wyrównany lecz w drugiej połowie zawodnicy z Katowic znaleźli sposób żeby pokonać bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Ks Kamionki.

Drugi mecz to bardzo dobra gra naszej drużnej która pokonała 0:4 drożynę z Szopienic chłopcy bardzo dobrze zagrali pressingu zaowocowało to odbiorami na połowie przeciwnika i bardzo szybkimi kontrami na bramkę Szopienice.

Ostatni mecz odbywał się z najlepsza drużyna na turnieju Pogoń Imielin, nasi dzielni zawodnicy bardzo starali się na boisku lecz w starciu ze starszymi o rok lub 2 kolegami z Imielina mieli bardzo ciężkie zadanie do wykonania , przegrali mecz 6:1 lecz zostawali mnóstwo potu i serducha na boisku a to w tym wieku sprawia największą satysfakcję w przyszłym tygodniu kolejny turniej i kolejna nauka przed nami zapraszamy do kibicowania i wspierania chłopaków w meczach ligowych.