Dziś Klub Sportowy Kamionka jako gospodarz gościł drużynę APN Siemianowice. Niestety pozostałe drużyny nie stawiły się w ostatniej już kolejce rozgrywek. Tym samym nasi piłkarze testowali swoje umiejętności podczas jednego meczu grając 2x20min.
Pierwsza połowa zdecydowanie należała do rywali. Choć nasze żaki również miały kilka sytuacji podbramkowych to nasz bramkarz wyciągał więcej piłek z siatki. Gra wyglądała zupełnie inaczej niż w poprzednim tygodniu z czego jesteśmy zadowoleni. W drugiej połowie po krótkim coachingu trenerki gra przeniosła się w środkową strefę boiska, a nasi piłkarze pokazali, że potrafią powalczyć na boisku i są,, głodni'' bramek. Pomimo budowania ofensywnych akcji nie udało się dogonić wyniku ponieważ zabrakło celności i precyzji przy strzałach na bramkę.
Na samym końcu dodam, iż grupa młodsza wspomagała strasznych podczas meczu, a na koniec rozegraliśmy dodatkowo mecz między sobą młodsi kontra starsi.
Dziękujemy za kulturalnym doping wszystkim rodzicom oraz piłkarzom za sportową walkę.